mobil chat mobil sohbet

Kadınların erkekleri geçtiği 10 alan

Kadınlar düşünce yönünden daima erkeklerden üstün olduklarını iddia etmişlerdir.Fiziksel olarakta önceden bilindiği gibi kadınlar güçsüz görülmektedir ama son zamanlarda bu tezide yıkmışlardır. Artık erkeklerden daha fazla fiziksel işlere yoğunlaşıp kadın gücünü göstermişlerdir. Zaten günümüzde güçlü ekmeğini taştan çıkaran kadınlara imrenerek bakılmaktadır.

Kadınların erkekleri geçtiği 10 alan

01 – YATIRIM

Araştırmalara göre kadınların erkeklerden daha tutumlu olduğu tespit edilmiştir. Ve daha doğru yatırımlar yapmışlardır.

02 – TRAFiK

Kadınların erkeklere göre daha dikkatli araç kullandıkları ve daha az kazaya sebebiyet verdikleri aşikardır.

03 – RAHATLIK

Kadınlar erkeklere göre her konuda daha rahattırlar. Erkekler çabuk sinirlenir ve yanlış kararlar alır fakat kadınlar her zaman rahat bir şekilde düşünür yaptığı şeyin ne getireceğini, sonucunu iyi bilirler. Daha kolay problem çözebiliyorlar.

04 – iŞ HAYATI

Kadınlar erkeklere göre daha iyi ve doğru sektör seçip işsiz kalma olasılığını düşürmektedirler.

05 – YÖNETİCİLİK

Kadınlar daha iyi düşünüp, olayları daha doğru bir şekilde ele aldıkları için yöneticilik anlayışları ve ilişkileri güçlüdür.

06 – GÜZELLiK

Araştırmalara göre kadınlar erkeklere göre daha güzel kalıyor.Kadınlar yaşlıyken bile bakımları sayesinde güzel kalabiliyorlar.

07 – EĞiTiM

Kadınlar bir an önce iş hayatına atılmak için okul hayatını ciddiye alırlar. Eğitimde sürekli araştırmalar halindedirler ve kısa sürede mezun olma çabasındadırlar. Ve eğitim hayatında da erkeklere göre daha başarılıdırlar.

08 – BESLENME

Kadınlar genelde yemelerine içmelerine dikkat ederler. Kilo alınca diyet konusu onlar için vazgeçilmezdir. Ama erkekler bu konuda daha katıdır. Ne kadar kilo alırlarsa alsınlar diyet onlar için sağlıksızdır.

09 – SAĞLIK

Kadınlar iyi beslendikleri için bağışıklık sistemleri erkeklere göre daha güçlüdür. Erkeklere göre daha az hasta oluyorlar. Ve kadınların üretmiş olduğu hormonlar bile bazen onlara direnç sağlıyor.

10 – YAŞAM

Bilimsel araştırmalara göre kadınlar daha uzun yaşamaktadırlar. Kimilerine göre daha az stresli oldukları için kimilerine göre daha sağlıklı beslendikleri için tabi ki hepsinin etkisi olabilir. Ama kadınlar yaşamlarını kaliteli sürdürürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir